W dniach 20 – 23 lutego br. na terenie powiatu jasielskiego wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym związane z protestem rolników.

20 lutego (wtorek) od godz. 11 do północy dnia 23 lutego (piątek) planowany jest protest rolników. Uczestnicy mają całkowicie zablokować rondo na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 28 oraz łącznika KG2 drogi wojewódzkiej nr 992 (znak X koloru pomarańczowego na mapie).

W związku z prawdopodobnym wystąpieniem utrudnień w ruchu, zostały wyznaczone objazdy dla pojazdów ciężarowych:

• dla jadących od strony Pilzna w kierunku Gorlic (czerwona trasa oznaczona nr 1 – Krajowice – Jasło ul. Krajowicka – Jasło ul. Mickiewicza – Jareniówka – Trzcinica – droga krajowa nr 28), natomiast zalecany objazd (czarna trasa oznaczona nr 2 – Jasło ul. Krakowska – Jasło ul. 17 Stycznia – Jasło ul. Lwowska – Jasło ul. Bieszczadzka – Warzyce – Zimna Woda – Krosno – Miejsce Piastowe – Dukla – Nowy Żmigród – Jasło ul. Św. Jana z Dukli – Jasło ul. Wojska Polskiego – Jasło ul. 3 Maja – Trzcinica droga krajowa nr 28)
  • dla jadących od strony Pilzna w kierunku Dukli (czerwona trasa oznaczona nr 1 – Krajowice – Jasło ul. Krajowicka – Jasło ul. Mickiewicza – Jareniówka – Trzcinica – droga krajowa nr 28, a następnie czarna trasa oznaczona nr 2 - Jasło ul. 3 Maja – Jasło ul. Wojska Polskiego – Jasło ul. Św. Jana z Dukli – Nowy Żmigród - Dukla), natomiast zalecany objazd (czarna trasa oznaczona nr 2 – Jasło ul. Krakowska – Jasło ul. 17 Stycznia – Jasło ul. Lwowska – Jasło ul. Bieszczadzka – Warzyce – Zimna Woda – Krosno – Miejsce Piastowe – Dukla)
  • dla jadących od strony Gorlic w kierunku Pilzna (czerwona trasa oznaczona nr 1 – Trzcinica – Jareniówka – Jasło ul. Mickiewicza – Jasło ul. Krajowicka – Krajowice), natomiast zalecany objazd (czarna trasa oznaczona nr 2 - Jasło ul. 3 Maja – Jasło ul. Wojska Polskiego – Jasło ul. Św. Jana z Dukli – Nowy Żmigród – Dukla – Miejsce Piastowe – Krosno – Warzyce – Jasło ul. Bieszczadzka – Jasło ul. Lwowska – Jasło ul. 17 Stycznia)
  • dla jadących od strony Gorlic w kierunku Krosna (czerwona trasa oznaczona nr 1 – Trzcinica – Jareniówka - Jasło ul. Mickiewicza – Jasło ul. Krajowicka - Jasło ul. Krakowska – Jasło ul. 17 Stycznia – Jasło ul. Lwowska – Jasło ul. Bieszczadzka – Warzyce – Zimna Woda – Krosno)
  • dla jadących od strony Krosna w kierunku Pilzna (czarna trasa oznaczona nr 2 – Warzyce – Jasło ul. Bieszczadzka – Jasło ul. Lwowska – Jasło ul. 17 Stycznia)
  • dla jadących od strony Krosna w kierunku Gorlic (Krosno – Miejsce Piastowe – Dukla – Nowy Żmigród –  (czarna trasa oznaczona nr 2) Jasło ul. Św. Jana z Dukli – Jasło ul. Wojska Polskiego – Jasło ul. 3 Maja – Trzcinica)

Uczestników ruchu prosimy o cierpliwość i stosowanie się do zalecanych objazdów.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj